BĘC NA NY ART BOOK FAIR 2014

W 2014 roku podczas New York Art Book Fair, które odbywają się w nowojorskim Museum of Modern Art PS, Fundacja Bęc Zmiana z dumą prezentowała wybór książek dotyczących zagadnień związanych z kulturą.

Na stoisku, oprócz wydawnictw Bęc Zmiany, znajdowały się publikacje dotyczące sztuki/architektury/dizajnu wydanych przez Central Europe Comics Art., Centrum Architektury, Inną Przestrzeń, Instytut Architektury, IS Wyspa, Kulturę Miejsca, Lokatora, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Warszawy, Nowy Teatr, Open Art. Projects, Raster, Recto verso, Sztuka Cię Szuka, Zachęta oraz 4000 Malarzy. Dodatkowo odwiedzający stoisko mogli posłuchać płyt warszawskich wytwórni Bôłt Records i Lado ABC oraz zakupić rodzimą produkcję ceramiczną dostarczaną przez MAMSAM.

NY ART BOOK FAIRS to największe na świecie targi poświęcone prezentacji art booków i art zinów. Od ponad 10 lat organizowane są przez Printed Matter, nowojorską organizację zajmującą się promocją i dystrybucją książek artystycznych. Odbywające się w PS1 oddziale Museum of Modern Art targi co roku prezentują 283 wystawców oraz przyciągają około 25 tysięcy zwiedzających.

 

BĘC NA NY ART BOOK FAIR 2014
25-28.09
Nowy Jork, Museum of Modern Art PS1
22-25 Jackson Ave
nyartbookfair.com

Partnerzy stoiska Bęc Zmiany:
Instytut Polski w Nowym Jorku / www.polishculture-nyc.orgInstytut Adama Miciekwicza w Warszawie / www.culture.pl

Projekt plakatów WE ARE THE WORD: Jakub Jezierski

 

Korzystając z serwisu internetowego Fundacji Bęc Zmiana wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.